Login or create new account.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam. Pellentesque habitant

Review your order.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam Pellentesque habitant.

Payment And FREE shipment.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam. Pellentesque habitant

Client Login
Or
  • Future Generation Systems

Hakkımızda

FGS Gelecek nesil Ses ve Haberleşme Sistemleri üzerinde çözümler geliştiren bir teknoloji firmasıdır. FGS müşterilerine 2003 yılından itibaren Sesli Karşılama ve Robot Operatör sistemleri (ACD), IVR Sistemleri, Çağrı Merkezi Yönetim Sistemleri çözümleri sunmaktadır. Bu ürünler Türkiye'de farklı sektörlerden, farklı müşteriler tarafından kullanılmaktadır. FGS'nin geliştirmiş olduğu Sesware Platformu üzerinde geliştirilen 112 Acil Operasyon Yönetim Sistemi Türkiye'de Sağlık Bakanlığına bağlı 80 şehirde aktif olarak kullanılmaktadır.


Amacımız Türk pazarında lider olmaya devam etmek ve küresel Telekomunikasyon ve Ses çözümleri pazarında önde gelen şirketlerden biri olmaktır. Odaklandığımız pazar; interaktif sesli yanıt sistemleri, sip tabanlı iletişim platformları, birleşik mesajlaşma sistemleri, ip tabanlı telefon santalleri ve çağrı merkezi sistemleridir.


FGS geliştirmiş olduğu çözümleri çözüm ortakları kanalı ile pazara sunmaktadır. Çözüm ortaklarının ve müşterilerinin başarısı ve memnuniyeti için, sürekli olarak teknolojisini geliştirmekte, yeni ürün ve özellikleri pazara sunmaktadır. Avantajlı fiyat ve performans çizgisini koruyarak, müşterilerine kesintisiz ve kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

Telefon

Destek

Satış

Bilgi