Login or create new account.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam. Pellentesque habitant

Review your order.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam Pellentesque habitant.

Payment And FREE shipment.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam. Pellentesque habitant

Client Login
Or
 • Future Generation Systems

Bulut Santral

Arçelik A.S., FGS’nin gelistirdigi bulut santral projesi Arcloud Ile Müsteri Hizmetlerinde Fark Yaratiyor…

Arçelik A.S.’nin, servis - müsteri iletisimini, müsteri ihtiyaç ve beklentilerinin ötesine tasimak ve tüketiciler ile kesintisiz iletisimi saglamak amaciyla baslattigi Arcloud projesi birçok avantaj sunuyor. Fiziksel hat kisiti olmayan Arcloud ile ofis / GSM tüm görüsmelerin ses kayitlari aliniyor, web sayfasi üzerinden kolay erisim ve yönetim saglaniyor. Kesintisiz iletisim imkani sunan proje, homeOffice çalisma imkani da sagliyor.
Kurumsal kimlige uygun IVR yapisi, GSM görüsmelerde ses kaydi ve raporlama, müsteri temsilcisi performanslarinin raporlanmasi ve anlik izlenmesi ve maliyetlerde azalma, projenin diger önemli avantajlari arasinda bulunuyor.

2013 yilinin ikinci yarisinda 18 serviste pilot olarak baslayan uygulama, 2014 yili sonunda 150 serviste hayata geçirildi. 2015 yili Ekim ayi itibariyle bulutta hizmet veren servis sayisi ise 236’ya ulasti. Arçelik A.S., 2016 yili içerisinde tüm servislerinde Arcloud uygulamasini kullanmayi hedefliyor.


Son derece basariyla uygulanan proje bugüne kadar birçok ödüle de layik görüldü. 2014 Yilinda “Müsteri Mutlulugu Yaratanlar” kategorisinde “En Basarili Koçlular” ödülünü aldi. Yine 2014 yilinda Arçelik içerisinde “Fark Yaratanlar” kategorisinde Zirveye Kosanlar ödüllerinde 1.lik ödülüne layik görüldü. 2015 yilinda ise Eurocloud Türkiye ödüllerinde 2.’lik ödülü aldi.

 • Image

  Çagri Merkezi

  Sesware Çagri Merkezi

 • Image

  IVR

  Etkilesimli Sesli Yanit Sistemi

 • Image

  ACD

  Çagri yönlendirme/Sesli Mesaj

 • Image

  Telekonferans

  Sanal Toplanti

 • Image

  IP-PBX

  Sesware IP-PBX

 • Image

  Seslimarket

  Müsterilerinize Sesinizi Duyurun

 • Image

  Vodafone Bulut Santral

Telefon

Destek

Satış

Bilgi

Arçelik A.Ş.’nin, servis - müşteri iletişimini, müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin ötesine taşımak ve tüketiciler ile kesintisiz iletişimi sağlamak amacıyla başlattığı Arcloud projesi birçok avantaj sunuyor. Fiziksel hat kısıtı olmayan Arcloud ile ofis / GSM tüm görüşmelerin ses kayıtları alınıyor, web sayfası üzerinden kolay erişim ve yönetim sağlanıyor. Kesintisiz iletişim imkanı sunan proje, homeOffice çalışma imkanı da sağlıyor.
Kurumsal kimliğe uygun IVR yapısı, GSM görüşmelerde ses kaydı ve raporlama, müşteri temsilcisi performanslarının raporlanması ve anlık izlenmesi ve maliyetlerde azalma, projenin diğer önemli avantajları arasında bulunuyor.

2013 yılının ikinci yarısında 18 serviste pilot olarak başlayan uygulama, 2014 yılı sonunda 150 serviste hayata geçirildi. 2015 yılı Ekim ayı itibariyle bulutta hizmet veren servis sayısı ise 236’ya ulaştı. Arçelik A.Ş., 2016 yılı içerisinde tüm servislerinde Arcloud uygulamasını kullanmayı hedefliyor.


Son derece başarıyla uygulanan proje bugüne kadar birçok ödüle de layık görüldü. 2014 Yılında “Müşteri Mutluluğu Yaratanlar” kategorisinde “En Başarılı Koçlular” ödülünü aldı. Yine 2014 yılında Arçelik içerisinde “Fark Yaratanlar” kategorisinde Zirveye Koşanlar ödüllerinde 1.lik ödülüne layık görüldü. 2015 yılında ise Eurocloud Türkiye ödüllerinde 2.’lik ödülü aldı.