Login or create new account.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam. Pellentesque habitant

Review your order.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam Pellentesque habitant.

Payment And FREE shipment.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam. Pellentesque habitant

Client Login
Or
 • Future Generation Systems

Sesware Çagri Merkezi

Sesware Çagri Merkezi Sistemi

Dünyanin önde gelen ve küresel ölçekte faal arastirma sirketlerinden IPSOS ve TNS çagri merkezi CATI bölümünde kullandigi Sesware Çagri Merkezi Sistemi ile çagrilarini akilli arama sistemleri ile hizlandirarak, kayit altina almakta ve müsteri memnuniyetini ve karliligini üst seviyelere çikartmaktadir.

Dünyada kullanilan Cati yazilimlari ile Nipo – SBSS – VoxCo- Maritz - SSI vb… entegre çalisan çagri merkezi sistemlerimizin , arastirma sektöründe çalisan aktif agent sayisi 2.000 sinirina yaklasmistir.

FGS olarak genellikle entegrasyon konularinda sikinti çekilen ve Telekom uyarlamasi zor olan sistemleri içeren projelerde sistem entegrasyonu çözümleri yapmaktayiz.

Otomatik sesli arama sistemlerimiz ile arastirma sektöründeki müsterilerimize yüzbinlerce lira tasarruf ettirdik. Özellikle telekomünikasyon ve CRM sistemleri konusundaki tecrübelerimizle sistemlerimizin müsteri CRM’leri ile kolaylikla entegre olmasini sagliyoruz.

Türkiye pazarinda bulunan en önemli on arastirma sirketinden sekizi Sesware çagri merkezi kullanmakta ve bu müsteriler dünya üzerinde kullanilan en iyi arastirma yazilimlarini kullanmaktadir. On yillik tecrübenin biz sagladigi know-how ile bu sistemlerle entegrasyonlarimiz devam etmekte ve müsteri memnuniyeti saglanmaktadir.

 • Image

  Çagri Merkezi

  Sesware Çagri Merkezi

 • Image

  IVR

  Etkilesimli Sesli Yanit Sistemi

 • Image

  ACD

  Çagri yönlendirme/Sesli Mesaj

 • Image

  Telekonferans

  Sanal Toplanti

 • Image

  IP-PBX

  Sesware IP-PBX

 • Image

  Seslimarket

  Müsterilerinize Sesinizi Duyurun

 • Image

  Vodafone Bulut Santral

Telefon

Destek

Satış

Bilgi

Arçelik A.Ş.’nin, servis - müşteri iletişimini, müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin ötesine taşımak ve tüketiciler ile kesintisiz iletişimi sağlamak amacıyla başlattığı Arcloud projesi birçok avantaj sunuyor. Fiziksel hat kısıtı olmayan Arcloud ile ofis / GSM tüm görüşmelerin ses kayıtları alınıyor, web sayfası üzerinden kolay erişim ve yönetim sağlanıyor. Kesintisiz iletişim imkanı sunan proje, homeOffice çalışma imkanı da sağlıyor.
Kurumsal kimliğe uygun IVR yapısı, GSM görüşmelerde ses kaydı ve raporlama, müşteri temsilcisi performanslarının raporlanması ve anlık izlenmesi ve maliyetlerde azalma, projenin diğer önemli avantajları arasında bulunuyor.

2013 yılının ikinci yarısında 18 serviste pilot olarak başlayan uygulama, 2014 yılı sonunda 150 serviste hayata geçirildi. 2015 yılı Ekim ayı itibariyle bulutta hizmet veren servis sayısı ise 236’ya ulaştı. Arçelik A.Ş., 2016 yılı içerisinde tüm servislerinde Arcloud uygulamasını kullanmayı hedefliyor.


Son derece başarıyla uygulanan proje bugüne kadar birçok ödüle de layık görüldü. 2014 Yılında “Müşteri Mutluluğu Yaratanlar” kategorisinde “En Başarılı Koçlular” ödülünü aldı. Yine 2014 yılında Arçelik içerisinde “Fark Yaratanlar” kategorisinde Zirveye Koşanlar ödüllerinde 1.lik ödülüne layık görüldü. 2015 yılında ise Eurocloud Türkiye ödüllerinde 2.’lik ödülü aldı.